SIEKIAME KURTI TIKRAS AKIMIRKAS

„Be You Wedding“ filosofija paprasta, bet galinga – jūs tik būkite savimi!

Kviečiame pamiršti apie fotoaparatą, pozavimą ar nerimą dėl prasto oro ir kartu su mumis leistis į džiaugsmingą nuotykį.

Kad ir kokių lūkesčių savo vestuvių dienos istorijai turėtumėte, įgyvendinsime juos, PROCESĄ PAVERSDAMI TIKRAIS PRISIMINIMAIS – tokiais pačiais tikrais kaip ir jūsų meilė.
YOU
BE

SĄMONINGUMAS IR 
AUTENTIŠKUMAS

REZERVUOKITE LAIKĄ SKAMBUČIUI
Sąmoningas savęs priėmimas ir laisvė būti tuo, kuo iš tikrųjų esi – gražiausios žmogaus savybės, kurias patys labai vertiname ir saugome. Todėl ir pas jus ateiname su nusiteikimu jas įžvelgti ir užfiksuoti. Prašome tik vieno – bene svarbiausią gyvenimo šventę drąsiai rinktis save. Taip diena įsimins kaip iki lengvos beprotybės pašėlęs, širdies gelmes virpinantis ir TIKRAS LAIKAS, O NE VARGINANČIOS VALANDOS fotografuojantis ir filmuojantis.

LAIKUI NEPAVALDI EMOCIJA

Tegul jūsų vestuvių įamžinimas būna šiek tiek vertingesnis nei tiesiog estetiški kadrai ir dar vienas vestuvių filmas. Viskas, ką kuriame, yra apie žmogiškas, spalvingas emocijas ir visumoje išryškėjančias prasmingas detales. Tad kol jūs drauge su brangiausiais žmonėmis išgyvenate tai, ko, rodos, neįmanoma atkartoti, mūsų misija – NELEISTI IŠBLĖSTI TĄDIEN LYDĖJUSIOS PILNATVĖS JAUSMUI.

Be You. Be True & Be Forever.
BE YOU

PADĖSIME GRĮŽTI LAIKU

Be abejonės, net smarkiai mylint gyvenimas kartais pasiūlo išbandymų. Vestuvinės nuotraukos ar video kadrai – vienas iš būdų nusikelti į istorijos pradžią, kai santuokos įžadais liudijote besąlygišką meilę.

Siekiame sukurti šiai akimirkai tokią išliekamąją vertę, kuri prireikus padėtų PRISIMINTI, KODĖL IŠ TIKRŲJŲ ESATE KARTU. O galimybę įkvėpti jus laikui bėgant ir nepaisant kliūčių tik dar labiau stengtis vienam dėl kito priimame kaip didelę dovaną.

TURITE KLAUSIMĄ Į KURĮ NEATSAKĖME?

Užduokite savo klausimą labas@beyouwedding.lt arba +37065470142 arba užpildykite formą
Jūsų klausimas buvo gautas. Netrukus su jumis susisieksime.
Įvyko klaida. Patikrinkite ar visi susisiekite formos laukeliai užpildyti.